Policie a hasiči
Pohotovostní služba

HOŠŤÁLKOVÁ - HORNÍ BEČVA 1:4 (0:0)

Report ze zápasu mužů
Na hodně těžkém terénu za sychravého podzimního počasí jsme sehráli povedené utkání, které nám i po čase vyšlo střelecky. V první půli jsme byli jasně lepší, ale i přes několik šancí jsme
domácího brankaře nepřekonali. Domácí hrozili pouze z několika standardek, ale s těmi jsme si poradili. Ve druhé půli se projevila naše převaha a po zásluze jsme se ujali vedení 1:0. Pak jsme opět spálili několik šancí, za což nás domácípotrestali, když po rohovém kopu vyrovnali na 1:1. Vítězství jsme si ale vzít nenechali a dalšími 3 brankami, po rychlých protiútocích a dobré kombinaci jsme rozhodli o našem zaslouženém vítězství.
„My jsme dnes zopakovali kvalitní výkon z minulého zápasu s Choryní, ale tentokrát přišla
nadstavba v podobě střílení branek. Byli jsme po celé utkání lepší než soupeř. Ten sympaticky bojoval, ale na naše kvality tentokrát neměl. Konečně jsme v závěru spustili brankový uragán a mohli vyhrát i o pět branek. Chválím dnes kompletně celý tým,“ řekl trenér Horní Bečvy Dušan Dohňanský.
Branky: 71. Čentéš – 58. a 75. Filip Zetocha, 77. Stanislav Ondruch, 89. Adam Solanský.

Sestava: Kryštof Jalůvka- Kuba Grenar, Vašek Dobeš, Tomáš Randa (72´Kuba Vašut), Radim Polách, Stanislav Ondruch, Martin Ondruch, Tomáš Vaníček, Adam Solanský, Ondra Bártek (66´Vojta Maceček), připraveni ještě byli Lukáš Mužátko a Štěpán Ondruch.